Jakie wybrać Zenithy 17 czy 18 calowe? czipować czy nie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tarny1987
    Classic
    • 2014
    • 12

    #26
    Generalnie będzie tak:

    Kupuje 18stki, obniżam a z malowaniem poczekam. Jeśli mi się kiedyś znudzą to wtedy je pomaluje na czarno (chociaż teraz w to wątpię) Felgi będą Zenitha więc jest chociaż pewny producent.

    Zaciski będą czerwone

    Na chipa przeznaczam 2-3tys ale to pewnie dopiero gdzies na Marzec jak sniegi stopnieją :-)

    Generalnie czekam na te felgi jak niegdyś na pierwszą randkę
    Kiedyś Octavia II 1,9 TDI

    Komentarz

    • looker
      RS
      • 2008
      • 1886
      • Octavia II (1Z3)
      • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

      #27
      Zamieszczone przez tarny1987
      Na chipa przeznaczam 2-3tys
      :shock:
      Czyżbyś od razu turbinę wymieniał ? :wink:
      Dobry soft to wydatek 800-1000zł. I nie daj sobie wmówić niczego innego.
      OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
      SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

      Komentarz

      • tarny1987
        Classic
        • 2014
        • 12

        #28
        Kumpel też płacił za mapę 1000zł.

        Wiem, że box jest droższy ale póki co jeszcze nie zgłębiałem zbytnio tematu co i jak lepiej. Wiem, że mój brat kiedyś robił mapę za 900zł w OII 1,9 105km przy przebiegu 10 000km i generalnie tak od 30 000km zaczęła mocno pić olej/pomijam częstsze wizyty u mechanika więc nie wszystko bywa kolorowe.

        Najpierw załatwię temat felg, obniżania a później wezmę się za silnik :-)
        Kiedyś Octavia II 1,9 TDI

        Komentarz

        • BORA
          Ambiente
          • 2009
          • 118
          • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

          #29
          Jeśli masz kasę to bierz 18".. duże (ładne) felgi to połowa wyglądu samochodu z boku..

          Ja ma na lato 19" + zawieszenie KW i przyznam, że czasem na krawkowskich drogach jest przykro bo trzeba zwolnić, na leżących policjantach się przetoczyć ale taki zestaw przy szybkiej jeździe na krętych drogach rekompesuje wszystko.. nie zamieniłbym tego zestawu na nic.. ;-)

          18" Zenithy siedzą u mnie jako zimowe felgi..

          Jeśli chodzi o malowanie felg to pytanie zasadnicze - jaki masz kolor samochodu? IMO czarne felgi nie zawsze wyglądają dobrze, bo czasem zlewają się z resztą..

          Co do virusa to może warto podjechać gdzieś dalej i wykonać operację u sprawdzonego tunera.. za rozsądne pieniądze.. ;-)
          BORA aka xbora
          Spalanie 3.7l/100km na dystansie 185km Skoda Octavia Combi I 1.9TDI (ASV) 110kM (81kW)
          ||Octavia 1 Combi 1.9 TDI ASV (110KM)|| => ||Octavia 2 RS Combi 2.0 TDI BMN 170KM (@204KM)||

          Komentarz

          • cianek
            Ambiente
            • 2014
            • 171
            • Octavia II (1Z3)
            • CEGA 2.0 TDI CR RS 170 KM

            #30
            BORA, wiesz może jak wygląda w świetle prawa zakładanie 19 do Skody? Ostatnio na spocie gadałem z kolegą, który mówił, że w przypadku stłuczki czy wypadku można mieć problemy z uzyskaniem kasy od ubezpieczyciela.

            GARAŻ

            Komentarz

            • piotrek_gdy
              RS
              • 2008
              • 7723
              • Volkswagen
              • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

              #31
              Zamieszczone przez cianek
              jak wygląda w świetle prawa zakładanie 19 do Skody
              masz rozmiary kół homologowane do auta- są podane w homologacji auta
              jak ubezpieczyciel chce to sie przyczepi
              sprawa do wygrania w sądzie- ale .... duzo kasy i czasu
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz

              Pracuję...